Новини
Головна > Анонс до Дня кримського спротиву російський окупації

Анонс до Дня кримського спротиву російський окупації

19.02.2020 19:19

Шість років тому, 26 лютого 2014 року, на заклик Меджлісу кримськотатарського народу, в Сімферополі зібралося до 20 тис людей, яким була не байдужа Україна і які намагалися мирним, демократичним шляхом відстояти свою свободу.  

Єдиним гаслом зібрання було: "Збереження територіальної цілісності України і недопущення ухвалення Верховною Радою АРК рішень, спрямованих на дестабілізацію ситуації в автономії". Це була наймасовіша акція за всю історію Криму, за збереження територіальної цілісності України.

Від тоді, 26 лютого, відповідно до Постанови ВР України  від 2 лютого 2016 р., цей день відзначається як  День кримського спротиву російській окупації.

  В цей день, Херсонський міський Меджліс пропонує всім патріотичним силам міста,  не залежності від партійної приналежності, національності та релігійних уподобань, зібратися всім разом в цей день, не тільки для того щоб згадати як це було, а перш за все для того, щоб показати нашу єдність. Єдність всіх партій, організацій, патріотів, простих городян  за для збереження  України та продемонструвати що ми єдині, сильні та як ніколи впевнені в перемозі над ворогом.

 Запрошую всіх не байдужих, (громадські організації, партійні осередки, органи місцевого самоврядування, патріотичні громадяни, вимушено переселені люди з Криму, представників національних меншин, журналістів та ЗМІ)  приєднатися до заходу.

26.02.2020. Площа Свободи. 17-30. 

Крим – це територія вільної  України! Окупація – явище тимчасове і питання лише часу, коли український прапор буде майоріти над Кримом.