Новини
Головна > Херсонець подарував Путіну «задоволення»

Херсонець подарував Путіну «задоволення»

07.08.2018 15:08

   Відомий в Україні та світі український танцівник з Херсону Сергій Полунін приїхав до окупованого Криму, аби виступити на музичному фестивалі «Опера у Херсонесі». На фестиваль до окупованого РФ Севастополю прибув і президент РФ Володимир Путін. Танцівник з Херсону Сергій Полунін 4 серпня 2018 рокувзяв участь у концертній програмі у перший день відкриття фестивалю. Відповідне відео опублікував російський телеканал «Новости на Первом канале» в ютубе.  

   Фото із виступу Полуніна було опубліковане на фан-сторінці в Instagram.

  Впізнали танцівника по його татуюванню у вигляді «тризубу»  на лівій руці та гербу РФ на правій руці.

(На фото: Сергій Полунін)

Після виступу, до балетної трупи, за куліси, підійшов Володимир Путін і подякував за отримане задоволення. 

(Фото: Володимир Путін аплодує балету)

  «Очень красиво. Просто замечательно, чудно. Я люблю балет, но пластику в основном.» - звернувся до балету Президент Росії.

  Натомість балетна трупа подякувала Володимиру Путіну за запрошення і сфотографувались на згадку.

(На фото: Сергій Полунін крайній зправа)

   Сергій Полунін 5 років працював прем’єром Королівсько балету в Лондоні, а з 2012 року працює прем’єром Музичного театру ім. Станіславського-Немировича-Данченко у Москві.

 

   Нагадаємо, що у 2014 році РФ окупувала АР Крим та розгорнула бойові дій на території України в Луганській і Донецькій областях. За цей час в тюрмах РФ перебуває вже більше сотні українських політичних в’язнів, на окупованому півострові відбуваються переслідування кримських татар та українців. На окупованих територіях Сходу України, внаслідок російської агресії з 2014 року загинуло більше 10 тисяч осіб.

(фото: окупація Криму РФ)

(Фото: Поховання загиблих солдат України, вбитими солдатами РФ)