Новини
Головна > Климента затримали через "повідомлення" про крадіжку у його ж храмі

Климента затримали через "повідомлення" про крадіжку у його ж храмі

03.03.2019 15:30

ілюстративне фото радіо "Куреш"

   3 березня 2019 р. архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент (Кущ) був затриманий спецслужбами РФ на автовокзалі м. Сімферополя.

   Станом на 13:40 владика Климент перебуває у Центральному районному відділі поліції на вул.. Футболістів, 20, до нього прибув адвокат. Про це повідомляє сайт Єдиної помісної Української Православної церкви.

   Журналістам BBC News Україна вдалося телефоном зв'язатися з архієпископом і дізнатися про деталі цієї ситуації.

   Він повідомив телефоном, що мав виїхати о 13 годині з центрального автовокзалу Сімферополя на суд над Павлом Грибом до Ростова-на-Дону.

   "У вівторок, враховуючи, що є рішення суду про те, що я можу відвідати Павла Гриба в СІЗО, причастити його та сповідати. Але після того, як я сів до автобуса, підійшли поліцейські з чергової частини автовокзалу, попросили мене вийти з автобуса. В автобусі обшукали мої речі", - повідомив архієпископ Климент.

   Вже в черговій частині автовокзалу почали з'ясовувати його особистість, викликали наряд поліції та відправили до центрального райвідділу.

    "Хвилин за 20 вийшов черговий райвідділку і сказав, щоб я чекав слідчого, тому що надійшов дзвінок від невідомого чоловіка, який сказав що обікрали церкву в Сімферополі на вулиці Севастопольська. Тобто за їхньою логікою, хтось зателефонував і сказав, що обікрали мою церкву", - повідомив архієпископ.

Сам владика наголошує, що йому такі дзвінки не надходили та, за його інформацією, в церкві нічого не крали.

 За інформацією радіо «КримРеалії» Міністерство закордонних справ готує заяву у зв’язку із затриманням владики Климента.

   Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, в окупованому Криму російські силовики затримали архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента (Куща). Як повідомлялося, Климента затримали на автовокзалі окупованого Сімферополя.   Архієпископ Климент, який є головою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі, планував відвідати судовий розгляд справи політв‘язня Павла Гриба у м. Ростові-на-Дону.

радіо "Куреш"