Новини
Головна > Міністерство закордонних справ Великої Британії взяло на контроль справу політичного в’язня Кремля – Едема Бекірова

Міністерство закордонних справ Великої Британії взяло на контроль справу політичного в’язня Кремля – Едема Бекірова

09.01.2019 14:21

У посольстві України у Великій Британії повідомили, що Міністерство закордонних справ Великої Британії занепокоєне станом здоров’я політичного в’язня Кремля – Едема Бекірова.

  «Міністерство закордонних справ Великої Британії взяло на себе обов’язок підвищити рівень обізнаності про стан справи Едема (Бекірова – ред.), разом з іншими політичними в’язнями, що утримуються у Росії та Криму. Росія буде змушена надавати інформацію про стан здоров’я Едема Бекірова» - йдеться у повідомленні.

   Зокрема було зазначено, що Едем Бекіров тепер є предметом піклування парламенту та влади Великої Британії.

   З цією заявою виступив лорд Ахмад, який 13 червня 2017 року був призначений державним міністром у справах Співдружності та Організації Об'єднаних Націй в міністерстві закордонних справ  у справах Співдружності у Великій Британії. Він повідомив, що занепокоєний станом здоров'я Едема Бекірова.


   Нагадаємо, що Гульнара Бекірова, дружина незаконно затриманого на території ТОТ АР Крим,  кримського татарина Едема Бекірова, зверталася до усієї світової спільноти за допомогою. Окупаційна влада Криму не повідомляла їй про стан здоров’я її важко хворого чоловіка.

   Також, Херсонський міський Меджліс звертався із заявою до провідних держав світу, міжнародних організацій, правозахисних груп з вимогою невідкладно прийняти міри для визволення всіх незаконно засуджених українських громадян, про незаконне утримання Едема Бекірова спецслужбами РФ.

   Нагадаємо, що 4 січня 2019 року у смт Новоолексіївка Генічеського району на площі біля Мечеті відбувся мітинг на підтримку мешканця Новоолексіївки Едема Бекірова.