Новини
Головна > МінТОТ проведе в Херсоні тренінг

МінТОТ проведе в Херсоні тренінг

21.06.2018 09:08

 МінТОТ преведе в Херсоні тренінг з питань відкриття інформаційно-консультаційних центрів

 

Про це йдеться в прес-анонсі Міністерства: На виконання п. 7 пп. 4 «Плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя», затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28. 03. 2018  № 218-р., а також з метою забезпечення права осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, на вільний доступ до освіти, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною міграційною службою, Державною прикордонною службою та Херсонською обласною державною адміністрацією організовують проведення тренінгу для працівників районних відділів освіти з метою подальшого відкриття інформаційно-консультаційних пунктів у Херсонській області щодо вступної кампанії 2018 року. Передбачається, що основним завданням таких пунктів стане надання комплексної допомоги дітям і молоді у підготовці до державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів для здобуття внутрішньо переміщеними особами дошкільної, початкової, базової та повної загальної середньої, професійно-технічної, а також вищої освіти.

Тренінг відбудеться 25 червня 2018 року о 10 годині у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації за адресою  м.Херсон, площа Свободи, 1.

За додатковою інформацією можна звертатися до відповідальних осіб за проведення вказаного заходу від МінТОТ: Щекун Людмила Володимирівна, тел.: (044) 536-92-56, e-mail: milacentr1974@gmail.com та Баткалова Вікторія Валеріївна, тел: 066-888-69-79, e-mail: gaidaiviktoria311@gmail.com