Новини
 
Головна > Презентація циклу документальних програм «Крим. 25 років боротьби за Україну». Херсон. 15.09.21.

Презентація циклу документальних програм «Крим. 25 років боротьби за Україну». Херсон. 15.09.21.

12.09.2021 12:23

Команда проекту «Крим. 25 років боротьби за Україну» запрошує на презентацію циклу програм «Крим. 25 років боротьби за Україну та прем’єру наступної серії з циклу: «Рік 1999. Нова доба."

   Захід відбудеться 15 вересня 2021, о 14-00 

  «Крим. 25 років боротьби за Україну» - це цикл документальних програм про політичну історію Криму та те, як саме Крим наповнювався українським змістом з перших років незалежності України і до сьогодення. Під час обговорення ви зможете подивитися найбільш яскраві фрагменти з фільмів, зануритися в атмосферу 90-х, - початку 2000 років минулого століття та взяти участь в дискусії про актуальні проблеми новітньої історії України та боротьби за український Крим.

 

Довідка: Документальні програми побудовані на архівних матеріалах та на спогадах безпосередніх учасників подій. Наразі випущено серії про події з 1991  по 1999 рр. В найближчі дні очікуються прем'єри одразу трьох наступних серій, про події 2000 - 2002 років. Всі серії знаходяться у вільному доступі.

Програми випущені за підтримки Українського Культурного Фонду. Позиція Українського Культурно Фонду може не збігатися з думкою авторів.

На захід запрошуються державні органи влади, що опікуються проблематикою Криму, громадські організації, робота яких пов’язана з Кримом, правозахисні організації, які відстежують ситуацію в АР Крим, Представники Меджлісу кримськотатарського народу, представники центральних та місцевих ЗМІ, представники Херсонської ОДА та Херсонської міської ради, фахівці з історії, студенти факультетів журналістики та історії ХДУ.

 Після презентації передбачена дискусія з авторами та кава-брейк з елементами кримськотатарської національної кухні.

Важлива та цікава деталь:

 Гостей зустрічає володар Гран-прі міжнародних конкурсів, переможець дитячого міжнародного телевізійного конкурсу  «Татли сес» - Рустем Єміратлі.

Вхід — вільний.

*Стільці на заході будуть розміщені на безпечній відстані один від одного.