Новини
Головна > Прикордонна служба України не впустила до України російських акторів, які відвідували окупований Крим

Прикордонна служба України не впустила до України російських акторів, які відвідували окупований Крим

19.01.2020 21:01

   Фото: www.dpsu.gov.ua

19 січня, в аеропорту Запоріжжя прикордонний контроль на в’їзд в Україну не пройшла група акторів з Російської Федерації. Вони прибули до України рейсом з Варшави. Про це повідомили у прес-центрі Державної прикордонної служби України. 

   "Під час оформлення стосовно одного з іноземців спрацювала база даних щодо вивчення додаткових обставин перетину ним державного кордону. Як встановили співробітники Держприкордонслужби, громадянин Росії незаконно відвідував окуповану його країною територію Криму. Прикордонники відмовили йому у перетині кордону, а також довели рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави і проставили відмітку в паспортному документі. Ще троє росіян не змогли пояснити доцільності та мети свого перебування в Україні." - повідомляє ДПСУ. 

   Нагадаємо, що на запит видання "Цензор.Нет" СБУ повідомила, що не забороняє в'їзд до України російських артистів, які відвідували окупований Крим і за інформацією Цензору, направила до Національної поліції звернення, в якому закликала посилити заходи охорони правопорядку на концерті, де мали виступати артисти, з метою недопущення зірвання концерту проукраїнськими активістами.

Кримський Інформаційний Ресурс "Радіо "Куреш"