Новини
Головна > «Україна готова відновити поставки води до Криму» - радник Міністра інформаційної політики

«Україна готова відновити поставки води до Криму» - радник Міністра інформаційної політики

16.08.2018 13:18

   Радник  Міністра інформаційної політики Юлія Каздобіна, написала на своїй сторінці у фейсбук пост, в якому зазначила, що Україна готова до відновлення поставок прісної води до окупованого Криму.  Про це повідомляє інформаційний портал «События Крыма».

  За словами Каздобіної, прийшов момент сказати, що Україна готова відновити постачання води до Криму, "але коштувати це буде стільки-то", додавши, що відповідальність за Крим несе як окупант, так і Україна.

   "Зараз в Криму посуха. Україна зараз почала акцентувати наслідки відсутності води. Але складність в тому, що виглядає це досить дивно, тому що в наших силах кардинально вплинути на проблему. Причини, за якими ми цього не робимо, зрозумілі. Проте, нас можуть і будуть звинувачувати в тому, що посуха - це наша вина. Як би там не було, рішення не поставляти воду не є обов'язковим наслідком окупації території. Це був наш вибір. І тому на цьому можна спекулювати ", - написала Каздобіна.

   Радниця занепокоєна станом екології  у Криму, оскільки окупанти пробурюють нові скважини, утворюються пустоти, в які заходить морська вода.   Також вона впевнена, що заявивши, що ми готові відновити постачання, але за гроші, Україна перекладає всю відповідальність на Росію.

"Якщо вони відмовляться, то винні тільки вони. А навіть якщо Росія погодиться, ми все одно виграємо. Їм потрібно буде витрачатися на відновлення каналу. Грунти в Криму не прийдуть в повну непридатність. Ми проявимо турботу про своїх громадян замість того, щоб зловтішатися, що їх не може забезпечити окупант. Плюс, це привід зробити Крим частиною переговорів, від чого так довго і наполегливо відмовляється Росія. Так чому б ні? ", - додала Каздобіна.

   Однак, через деякий час радниця видалили цей пост зі своєї сторінки у Фейсбук. Такий меседж радниці викликав бурхливу реакцію у соціальних мережах.

   Нагадаємо, що з окупованого Криму приходили звернення до Української влади, про відновлення водопостачання дніпровської води на півострів.  

СКРІН ПОВІДОМЛЕННЯ ЮЛІЇ КОЗДОБІНОЇ:

Рустам Авдєєв