Новини
Головна > «Утримання мого чоловіка у в’язниці означає для нього фактичний смертний вирок» - Гульнара Бекірова

«Утримання мого чоловіка у в’язниці означає для нього фактичний смертний вирок» - Гульнара Бекірова

03.01.2019 10:15

   На фото: Едем Бекіров

Гульнара Бекірова, дружина незаконно затриманого кримського татарина Едема Бекірова, звернулася до усіх громадян України та світової спільноти допомогти врятувати її чоловіка. У листі, від 2-го січня 2019 року, вона пише, що  Едем ага потребує щоденного медичного нагляду, через важку хворобу серця. У нього цілком може повторитися інфаркт.

   «Тільки на 17-й день, завдяки заявам адвокатів та через погіршення стану здоров’я ув’язненого, члени незалежної громадської комісії РФ зайшли до Едема та направили його на огляд у лікарню ім. Семашко, м. Сімферополя. Повернувши назад до камери, досі ні лікаря, ні медсетри, ні адвокатів не допустили до нього. З 21 грудня 2018 року мені про стан здоров’я чоловіка нічого не відомо.» - написала у зверненні Гульнара Бекірова

Звернення Гульнари Бекірової

   Також, як стало відомо, 4 січня 2019 року у Новоолексіївці, Генічеського району, Херсонської області, відбудеться акція на підтримку Едема Бекірова. Захід має відбутись об 11:30 на площі, що біля Мечеті. Про це повідомляє «Новий візит» з посиланням на Генічеську РДА. Організатором акції «Ми мусимо врятувати Едема Бекірова!» виступає ініціативна група за підтримки Генічеської райдержадміністрації на чолі громадської організації «Фонд Чорнобиля». До участі запрошують представників громадськості, політичних сил та партій, усіх небайдужих до долі громадського активіста Едема Бекірова.

На фото: Гульнара Бекірова - заступник голови Генічеської районної державної адміністрації

   Нагадаємо, що Едем Бекіров, незаконно утримується у слідчому ізоляторі окупаційною владою Криму вже 23-й день, маючи важку хворобу серця.  

   Едема Бекірова російські силовики затримали у середу, 12 грудня, на в’їзді в незаконно анексований Крим. Він їхав на територію окупованого півострова, щоб відвідати 78-річну матір та родичів, перед важкою операцією на серці.  Едема Бекірова безпідставно звинуватили у незаконному придбанні, зберіганні й носінні боєприпасів і вибухових речовин (частина 2 статті 222 і частина 2 статті 222.1 КК РФ).

   В той час, поки РФ затримує громадян України за вигаданими справами та засуджує їх, в Україні, затриманих колоборантів звільняють від покарання. Нагадаємо, що останнім часом український суд звільнив від тюремного покарання колишнього заступника міністра спорту  окупаційного уряду Криму – Фаруха Камалова та довірену особу В. Путіна на виборах в Криму – Олену Одновол (Юревич).