Новини
Головна > В окупованому Криму спецслужби РФ затримали архієпископа Климента

В окупованому Криму спецслужби РФ затримали архієпископа Климента

03.03.2019 12:28

Сьогодні, 3 березня, у м. Сімферополі спецслужби РФ незаконно затримали Архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента. Про це повідомляє координатор «Євромайдан-Крим» Андрій Щекун на своїй сторінці у фейсбук.

«Архієпископа Климента затримали і везуть в Київській райвідділ поліції міста Сімферополя. Сьогодні він повинен був виїхати на зустріч з українським полоненим Павлом Грибом до Ростов-на Дону.» - пише Андрій Щекун

Подробиці з'ясовуються.

 

   Нагадаємо, у Православну церкву України після отримання нею автокефалії перейшли 36 громад Української православної церкви (Московського патріархату) з 12 тисяч, існуючих в Україні, а ще навколо 250 громад триває конфлікт в зв'язку зі зміною ними конфесійної приналежності, стверджують в УПЦ (МП). За заявою архієпископа Климента, після надання Вселенським патріархатом автокефалії Православної церкви України почався тиск із застосуванням адміністративного ресурсу на УПЦ (МП), щоб примусити релігійні громади змінити конфесійну приналежність.

   Архієпископ Климент наголошував на необхідності введення санкцій проти організаторів знищення ПЦУ в Криму. Архієпископ зазначив, що в разі ліквідації ПЦУ в Криму санкції повинні бути введені не тільки проти тих, хто підписав постанову про розірвання договору про надання Кримській єпархії УПЦ Київського патріархату приміщення Кафедрального собору в Сімферополі. Також санкції, на його думку, повинні ввести і щодо керівництва Росії.

 

Українська Гельсінська спілка: У Криму окупанти закрили 38 із 46 парафії УПЦ КП

Архієпископ Климент: українці в Криму знаходилися в своїй країні як діаспора

Архієпископ Климент, про події 2014 року в Криму та відношення українських чиновників до УПЦ КП

Сенцов написал заявлении о необходимости встретиться с Архиепископом Климентом

Архиепископ Симферопольский и Крымский УПЦ КП Климент написал обращение к В. Путину