Новини
Головна > В Україну намагалися ввезти арсенал зброї

В Україну намагалися ввезти арсенал зброї

12.03.2018 14:06

    Служба безпеки України викрила канал ввезення зброї з окупованої  території  до Києва з метою вчинення терактів  у столиці України.  Оперативники спецслужби задокументували, що один із відомих громадських діячів за змовою із ватажками так званої «ДНР» систематично вивозив зброю та боєприпаси на підконтрольну українській владі територію. Про це повідомляє офіційний веб-сайт СБУ

 

 

    Співробітники СБ України під процесуальним керівництвом військової прокуратури затримали зловмисника під час спроби ввезення через пункт пропуску «Майорське» нового арсеналу зброї  та боєприпасів.

«Жертвами цих терактів могли стати тисячі мирних громадян, а також окремі політики, посадовці та народні депутати», – зазначив Василь Грицак, голова СБУ.

     СБ України повністю контролювала надходження боєприпасів в Україну та унеможливила їхнє використання. Служба безпеки України надала докази щодо факту затримання арсеналу зброї, однак доказів щодо подальшого застосування цієї зброї по відношенню до політиків, посадовців та народних депутатів не надали. Валентин Грицак зазначив, що має ці докази. На деякі питання журналістів на брифінгу, Валентин Грицак відповіді не надав, пов’язавши розкрите правопорушення із нібито її використанням у рамках розгортання "громадянської війни" в Україні.

    Все це відбувається на фоні нового майдану в Україні, проти чинної влади та зокрема Президента України Петра Порошенка, до якого долучаються патріоти України, активісти та члени військових формувань та їх ветерани. 

   У рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 263 та 258 Кримінального кодексу України, затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває досудове слідство.

    Нагадаємо, що восени 2016 року, після розгортання "Тарифного майдану" СБ України повідомила, що цей майдан організований по російському плану "Шатун" .