Новини
Головна > Владиславу Мангеру вручили підозру у організації вбивства Катерини Гандзюк

Владиславу Мангеру вручили підозру у організації вбивства Катерини Гандзюк

11.02.2019 10:42

 Громадянину Мангеру В. М. оголошено підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк, про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко. 

   Голову Херсонської обласної ради активісти вже давно підозрвали в організації вбивства Катерини Гандзюк, тепер таку позицію зайняла і Генеральна прокуратура України. 

   У повідомленні зазначено: "На початку липня 2018 року, громадянин України Мангер Владислав Миколайович, керуючись особистою неприязню, що виникла у зв'язку з активною громадською діяльністю виконувача обов'язків керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради Гандзюк Катерини Вікторівни, з питань протидії незаконним вирубкам лісів під прикриттям штучних підпалів та іншої незаконної діяльності, спрямованої на одержання незаконних прибутків що контролюються  та координуються предствниками кримінального середовища Херсонської області за  сприяння окремих осіб".

Нагадаємо, Херсонська обласна організація партії ВО "Батьківщина" 8 лютого вирішило вважати голову обласної ради Владислава Мангера виключеним з членів партії. Тим же рішенням Мангеру рекомендували піти з посади голови облради. Днями журналісти програми "Схеми" з'ясували, що радник і юрист Магера за тиждень до нападу на Гандзюк віддав Левіну в користування на 7 років готель Oasis Beach на 57 номерів. Екс-працівники готелю сказали журналістам, що готелем займався в тому числі і син Мангера – Іван. Мангер у свою чергу всі звинувачення на свою адресу відкидає і називає це дискредитацією цілої партії "Батьківщина" та особисто її лідерки Юлію Тимошенко.
 

радіо "Куреш"