Новини
Головна > Засідання громадської ради при Херсонському міському голові.

Засідання громадської ради при Херсонському міському голові.

06.02.2016 08:36

Сьогодні 5 лютого відбулося засідання громадської ради при Херсонському міському голові. У малій залі міськвиконкому було доволі гаряче, оскільки постали найактуальніші питання сьогодення. На порядку денному було затверджено розгляд чотирьох основних питань, що стосуються кадрової політики міськвиконкому, ведення тендерів за бюджетний кошт, питання щодо перейменування вулиць міста та звернення до керівництва Верховної ради України, щодо закону про приватизацію. Палка дискусія розгорілася вже при обговоренні першого питання денного. Присутній на засіданні Дмитро Семен попросив громадську раду пояснити суть листа-звернення до міського голови, з приводу його відсторонення від посади радника Херсонського міського голови з питань спорту, що було прийняте на минулому засіданні без його присутності.

На коментар очікували і від очільника міста Володимира Миколаєнка, але він від коментарів відмовився.

Щодо подальшого розладу питання, дискусія лише набирала обертів, оскільки членам громадської ради були не зрозумілі деякі призначення і звільнення у міській раді.

Далі громадська рада перейшла до голосування, щодо призначення її представника у конкурсній комісії в органах місцевого самоврядування. Членом цієї комісії обрали координатора Комітета з питань регуляторної політики, економічного розвитку, підприємництва та бюджету Ібрагіма Сулейманова. Емоційним стало обговорення навколо роботи голови інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Оленою Мазур. Вона звернулася до міського голови, з проханням роз’яснити винесену їй догану, з якою вона категорично не погодилась, як і більшість присутніх на засіданні. Однак міський голова, раптово покинув залу засідань, посилаючись на напружений графік роботи.

Олена Мазур не маючи змоги очно звернутися до міського голови, звернулася до нього через засоби масової інформації і була підтримана громадськістю.

Громадська Рада одноголосно підтримала пропозицію про виділення Громадскій організації «Сонячні діти» кошти з міського бюджету на ірідотерапію для дітей з синдромом Дауна. Саулькіна Лариса Олександрівна та Славич Петро Григорович – члени ради, постійно заважали проведенню засідання, і за рішенням ради були видалені із засідання громадської ради. До останніх питань порядку денного дійти не судилося, оскільки усі присутні знову повернулись до питання перебування Дмитра Семена на посаді радника міського голови – засідання громадської ради було зірване.