Крим під Російською окупацією 3733 день
Вся Україна у вогні 808 день
  АРХІВ ЦЕ ВАШЕ ПРАВО Як ВПО розрахувати розмір щомісячної адресної грошової допомоги

Як ВПО розрахувати розмір щомісячної адресної грошової допомоги

Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області разом з редакцією радіо «Куреш» готують цикл правопросвітницьких програм для внутрішньо переміщених осіб під назвою «ЦЕ ВАШЕ ПРАВО».

   Сьогодні ми роз'яснемо, як правильно розрахувати розмір щомісячної адресної грошової допомоги. Ми розглянемо це питання на конкретних прикладах, та різних типах сімей, аби вам було зрозуміло та легко вирувати розмір грошової допомоги для своєї сім'ї. З метою соціальної підтримки внутрішньо переміщених сімей (осіб) у 2014 році уряд прийняв постанову № 505 “Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”.  Держбюджетом України на 2018 рік на адресну грошову допомогу виділено 3 млрд 211 млн 758,6 тис. гривень. Як отримати свої законні гроші, ви дізнаєтесь з нашої програми: "ЦЕ ВАШЕ ПРАВО. ХТО З ВПО МАЄ ПРАВО ОТРИМАТИ АДРЕСНУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ"

 

 

Нагадаємо, що Указом Президента № 361  2018 рік оголошено Роком реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 

   Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Проект покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Він реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, а також за сприяння усіх органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та за підтримки міжнародних донорів і партнерів.

   Проект інформує громадян про їхні права та навчає, як ці права захищати. Одним з його ключових елементів є надання безоплатної правової допомоги – дієвого та ефективного механізму захисту прав кожного громадянина.

 

Попередні випуски:

Хто з ВПО має право на щомісячну адресну грошову допомогу?

Як стати на облік внутрішньо переміщених осіб?

Що таке безоплатна правова допомога?